Survivor 21: Nicaragua, Survivor 22: Redemption Island, The Amazing Race 18: Unfinished Business, The Amazing Race 19, The Amazing Race 20

„The Amazing Race” i „Survivor” wskrzeszone na antenie AXN SPiN

Logo Survivor 22: Redemption Island

Po długiej przerwie, w tym roku na antenę polskiego AXN powróciły reality shows „The Amazing Race” i „Survivor”. Tym razem widowiska nie są emitowane na antenie macierzystej stacji, ale w AXN SPiN. Niedawno zaprezentowano widzom 18, 19 i 20 odsłonę „The Amazing Race”. Kanał pokazał również 21 edycję „Survivor”, a obecnie kończy emitować 22 sezon.

Logo Survivor 22: Redemption Island
Logo Survivor 22: Redemption Island

W lipcu tego roku widzowie AXN mieli okazję obejrzeć 21 edycję „Survivor” pt. „Survivor 21: Nicaragua”. Obecnie kanał kończy nadawać „Survivor 22: Redemption Island” (emisja od poniedziałku do piątku o godz. 6:15 – od 2 do 20 września). W show, oprócz 16 nieznanych sobie osób, bierze także udział dwójka dobrze znanych widzom uczestników: Rob Mariano i Russell Hantz. Obaj panowie wielokrotnie występowali w formacie. Rob uczestniczył już w „Survivor 4: Marquesas”, „Survivor 8: All-Stars” oraz „Survivor 20: Heroes vs Villains”. Z kolei Russell znany jest z udziału w „Survivor 19: Samoa” i „Survivor 20: Heroes vs Villains”. Ponadto w reality show obowiązują nowe zasady: tym razem, gdy ktoś zostanie wykluczony z programu, nie zostaje odesłany z powrotem do domu. Zamiast tego musi żyć samotnie na Wyspie Odkupienia. Kolejna wyeliminowana osoba również trafia na Wyspę, a obaj gracze muszą się zmierzyć w pojedynku. Ostatnia osoba, która przetrwa, powróci do gry i stanie przed szansą na wygranie miliona dolarów.

Ponieważ emisja „Survivor 22: Redemption Island” dobiega już końca, w tym tygodniu stacja wystartuje z powtórkami sezonu: zaplanowano je na soboty i niedziele o godz. 6:10 i 7:10 (po dwa odcinki).

Wiosną tego roku kanał AXN SPiN wznowił także emisję reality show „The Amazing Race”. W marcu na antenie stacji było można oglądać 18 sezon formatu, w kwietniu – 19 edycję, zaś w lipcu – „The Amazing Race 20”.

Dla tych, którzy przegapili emisję „The Amazing Race 18: Unfinished Business” – dobra wiadomość. Już w poniedziałek, 23 września, stacja ruszy z powtórkami. Show będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 6:00.

Poprzedni artykułNastępny artykuł