Teleturnieje

TV Puls pokaże reality show „Bankomat”

Logo programu Bankomat

Pod koniec września TV Puls rozpocznie emisję nowego reality show „Bankomat. Wyścig z czasem”, który poprowadzi Rafał Cieszyński. W programie zamknięci w bankomacie ludzie będą mieli szansę wygrać pieniądze.

Logo programu Bankomat
Logo programu Bankomat

W każdym odcinku jeden z uczestników zamknięty zostanie w specjalnym bankomacie w centrum miasta, z którego będzie mógł wypłacić swoją wygraną. Aby to jednak zrobić, będzie musiał zdobyć kod PIN, a każda jego cyfra zostanie ukryta w innym zakątku miasta. W zdobyciu kodów pomogą mu znajomi lub przypadkowi przechodnie, z którymi uczestnik będzie się komunikować za pomocą smartfona. Na początku gry w bankomacie będzie do wypłacenia 100 tys. zł, ale z każdą minutą upływającego czasu stan konta będzie się zmniejszać.

Gospodarzem reality show „Bankomat. Wyścig z czasem” będzie aktor Rafał Cieszyński, znany z ról w takich serialach jak „Ojciec Mateusz”, „Anioł Stróż”, „Fala zbrodni” i „Na Wspólnej”, oraz z filmów „To my”, „Bitwa Warszawska” i „Nie kłam, kochanie”.

Program powstaje na podstawie formatu „The ATM Machine” należącego do A Phileas Productions. Produkcją na zlecenie Telewizji Puls zajmuje się firma Endemol Polska.

Na reality show „Bankomat. Wyścig z czasem” złoży się 10 odcinków. Program będzie pokazywany w TV Puls w każdą środę ok. godz. 22:00, zaraz po filmie fabularnym. Pierwszy odcinek widzowie zobaczą 25 września.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł