Top Chef

Polsat szykuje konkurencję dla „MasterChefa”. Powstanie polska edycja „Top Chef”

Logo programu Top Chef

Telewizja Polsat szykuje konkurencyjny program dla emitowanego w stacji TVN reality show „MasterChef”, którego druga edycja zadebiutuje jesienią. Polsat zamierza sprowadzić na polski rynek widowisko pt. „Top Chef”.

Logo programu Top Chef
Logo programu Top Chef

W „Top Chef” zawodowi kucharze stają w szranki do konkursu na największego mistrza w branży kulinarnej. Ich popisy oceniają fachowcy, w tym znani z telewizji kucharze. W każdym odcinku wyeliminują oni przynajmniej jednego uczestnika. Zwycięzca polskiej edycji formatu otrzyma 100 tys. zł.

Obecnie trwają poszukiwania osób, które chcą wziąć udział w widowisku. Aby wziąć udział w castingu należy wysłać wiadomość mailową na adres [email protected] lub też zadzwonić pod nr telefonu 881-771-066.

Nie wiadomo jeszcze kto poprowadzi polską edycję reality show, ani kto zasiądzie w jury. Za produkcję wykonawczą odpowiadać będzie Eryk Szulejewski.

Format „Top Chef” powstał w 2006 roku w Stanach Zjednoczonych. Show doczekał się do tej pory 10 sezonów (11 edycja jest w produkcji) oraz licznych spin-offów („Top Chef Masters”, „Top Chef: Just Desserts”, „Top Chef: Healthy Showdown”, „Life After Top Chef” oraz „Top Chef Junior”), które emitowane były na antenie stacji Bravo. W Polsce amerykańskie edycje było można oglądać na antenie Kuchnia+.

Poprzedni artykułNastępny artykuł