You Can Dance 8

Jesień w TVN bez „You Can Dance”

Jury programu You Can Dance | fot. TVN

Produkcja kolejnego sezonu „You Can Dance” po raz kolejny została odsunięta w czasie. Program nie pojawi się w jesiennej ramówce stacji TVN. Kanał zapewnia jednak, że nie rezygnuje z formatu.

Jury programu You Can Dance | fot. TVN
Jury programu You Can Dance | fot. TVN

TVN emitowała program „You Can Dance” od jesieni 2007 roku, w środowym paśmie o godz. 21:30. Pierwsze cztery sezony nadawano jesienią i wiosną, natomiast począwszy od piątej edycji program emitowano tylko w ramówkach wiosennych. Ostatnia, siódma odsłona reality show, gościła na antenie kanału wiosną 2012 roku. Kolejna miała się pojawić w tegorocznej ramówce wiosennej, ale TVN w paśmie „You Can Dance” zdecydowała pokazywać program „Top Model 3” przesunięty z powodów budżetowych z poprzedniej jesieni.

Wiadomo już, że „You Can Dance” nie wróci do TVN najbliższej jesieni. – Decyzja, że jesienią nie będzie „You Can Dance” zapadła już kilka tygodni temu. Powodem były kwestie budżetowe i ramówkowe – mówi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. – Mamy inny pomysł niż „You Can Dance” na środowe wieczory – dodaje Czaja.

Wszystko wskazuje jednak na to, że reality show jeszcze wróci na antenę kanału. – Format ten pozostaje w kręgu naszego zainteresowania, nie żegnamy się z ni. Wyniki oglądalności były satysfakcjonujące. Rozważymy powrót do tego formatu w przyszłości – zapewnia Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł