The Voice of Poland 3

Trzecia edycja „The Voice” bez Justyny Steczkowskiej

Justyna Steczkowska | fot. TVP

Trwają przygotowania do trzeciej edycji „The Voice”. W sobotę, 8 czerwca, miał miejsce casting do programu. Tymczasem jedna z jurorek ogłosiła, że nie będzie pracować przy kolejnej odsłonie show.

Justyna Steczkowska | fot. TVP
Justyna Steczkowska | fot. TVP

W trzeciej edycji „The Voice” zabraknie Justyny Steczkowskiej. – Mimo wielkich chęci z obu stron i po bardzo udanej współpracy, Justyna Steczkowska musi z żalem zrezygnować z udziału w kolejnej edycji programu. Przyjście na świat dziecka Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego uniemożliwi wzięcie udziału w nagraniach nowych odcinków. Dodatkowym powodem rezygnacji są zakontraktowane zobowiązania koncertowe, teatralne oraz nagrywanie nowej solowej płyty – czytamy w oficjalnym komunikacie wystosowanym przez producentów „The Voice”.

– Telewizja Polska i producent wykonawczy programu, firma Rochstar, bardzo żałują, że w najbliższym sezonie nie pojawi się Justyna Steczkowska i dziękują jej za fantastyczną współpracę. Cała ekipa „The Voice of Poland” życzy Justynie dużo spokoju i radości z narodzin córeczki – dodają twórcy show.

Oprócz Justyny Steczkowskiej w jury drugiej edycji programu zasiadali również Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

„The Voice of Poland” wróci na antenę TVP już we wrześniu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł