Ekipa na swoim

„Ekipę na swoim” ogląda zaledwie 590 tys. widzów

Logo programu Ekipa na swoim | fot. Polsat

Nowy reality show Polsatu pt. „Ekipa na swoim” po trzech pierwszych odcinkach gromadzi średnio 589 tys. osób. Stacja w czasie emisji formatu ma zdecydowanie niższe wyniki niż rok wcześniej i przegrywa z konkurencją.

Logo programu Ekipa na swoim | fot. Polsat
Logo programu Ekipa na swoim | fot. Polsat

„Ekipa na swoim” na antenie Polsatu emitowana jest we wtorki o godz. 22:00, począwszy od 30 kwietnia. Po trzech pierwszych odcinkach średnia oglądalność reality show wyniosła zaledwie 589 tys. osób, co przełożyło się na 5,17 proc. udziału wśród wszystkich widzów oraz 7,40 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

W analizowanym okresie największą widownię zanotował drugi odcinek programu, który śledziło 692 tys. oglądających.

W porównaniu do analogicznego okresu 2012 roku reality show obniżyło widownię wtorkowego pasma aż o 920 tys. widzów. Rok wcześniej we wtorki o godz. 22:00 Polsat oglądało 1,51 mln osób, a udział wynosił odpowiednio 13,67 proc. oraz 14,66 proc.

Polsat w czasie emisji „Ekipy na swoim” zajmuje dopiero czwarte miejsce w rynku telewizyjnym. Liderem jest TVN, która w tym paśmie pokazuje serial „Prawo Agaty” oraz talk-show „Kuba Wojewódzki”, co przekłada się na 18,11 proc. udziału. Drugie miejsce zajmuje TVP2 (głównie „Magazyn Ekspresu Reporterów”; 17,70 proc.), a trzecie – TVP1 (filmy fabularne; 8,04 proc.). Taka sama jest kolejność stacji w grupie komercyjnej.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł