The Voice of Poland 2

W „The Voice of Poland” wszystko jest ustalone?

Logo programu The Voice of Poland

Ten wywiad wywoła na pewno wiele kontrowersji. Gwiazda „The Voice of Poland” Natalia Sikora w mocnych słowach rozprawia się z telewizyjnymi konkursami talentów.

Logo programu The Voice of Poland
Logo programu The Voice of Poland

W opublikowanej pod koniec października zeszłego roku rozmowie z serwisem Top Kultura, wokalistka z zespołu znajdującego się pod pieczą Marka Piekarczyka zasugerowała, że telewizyjne konkursy talentów są nastawione jedynie na finansowy zysk, a wyniki są „z góry wiadome”.

Co ciekawe, Natalia Sikora przyznała, że początkowo nie mogła dojść do porozumienia z producentami „The Voice of Poland”, którzy skontaktowali się z nią po tym, jak wcześniej wystąpiła w „Szansie na sukces”. – W zeszłym roku (w roku 2011 – przyp. red.) zadzwonili z programu „The Voice of Poland”. Niestety mi nie pasowała umowa z nimi, a im później ze mną. (…) Nie mogłam podpisać umowy, z której wynikało, że nie będę miała na nic wpływu – powiedziała Natalia Sikora, która do programu ostatecznie trafiła w 2013 roku.

Później kontrowersyjna artystka w ostrych słowach skrytykowała kulturę telewizyjnych konkursów wokalnych. – To są sytuacje telewizyjne, w których chodzi tylko o zarobek – o nic więcej. Tam jest wszystko z góry wiadome. Na SMS-ach wysyłanych przez ludzi ta dżungla po prostu zarabia – powiedziała.

Natalia Sikora zaznaczyła, że zależy jej na niezależnej kreacji własnego wizerunku, na co nie mogli przystać producenci „The Voice of Poland”. – To ja odpowiadam za to, co robię, a nie komercyjne stado ludzi myślących totalnie inaczej niż ja. Nie wiem nawet, czy to jest myślenie – oświadczyła.

– Ja mam w głowie sprawy artystyczne, oni mają w oczach monety i banknoty. To nie ma sensu. Takie sytuacje nie mają sensu i tu nie ma cienia szansy na zmienienie tego – dodała Natalia Sikora, która najwyraźniej doszła jednak do porozumienia z producentami show.

Przypomnijmy, że ostatnim odcinku „The Voice of Poland” wokalistka pokonała w „bitwie” Dorotę Osińską i wciąż pozostaje jedną z kandydatek do zwycięstwa w całym show.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł