Top Model 3

„Top Model 3” – odcinek 5: Ksenia Chlebicka wyeliminowana

Ksenia Chlebicka | fot. TVN

Piąty odcinek „Top Model 3” za nami. Wczoraj widzowie programu mogli zobaczyć jak kandydatki na modelki radzą sobie na wybiegu. Uczestniczki przeszły też metamorfozy. Na koniec czekało na nie zadanie specjalne: ekstremalna sesja na plaży.

Ksenia Chlebicka | fot. TVN
Ksenia Chlebicka | fot. TVN

W piątym odcinku „Top Model 3” dziewczyny zaprezentowały się na wybiegu w atelier Gosi Baczyńskiej. Najlepiej wypadła Tamara Subbotko i to właśnie ona wygrała to zadanie. W nagrodę weźmie m.in. udział w sesji dla magazynu „Gala”.

Następnie dziewczyny przeszły prawdziwe metamorfozy. Większość z nich była zadowolona z przemian. Niestety, do tej grupy nie należała Justyna Pawlicka. – Z normalnej dziewczyny zrobili ze mnie potwora. Zmieniliście mi kolor i jest chujowo. Wyglądam jak tania dziwka! – powiedziała Justyna po przemianie.

W końcu przyszła pora na ekstremalną sesję zdjęciową. Dziewczyny musiały pozować w samych kostiumach kąpielowych na plaży, przy minus 5 stopniach Celsjusza. Ta sesja pokazała, która z dziewczyn najlepiej radzi sobie w tak trudnych warunkach.

Po sesji jurorzy ocenili zdjęcia dziewczyn. Swoje zdanie wyraził też gość specjalny – fotograf gwiazd Robert Wolański. W wyniku głosowania jurorzy uznali, że program powinna opuścić Ksenia Chlebicka. – Nie mogło być gorzej. Ja dawałam z siebie wszystko. Jedno zdjęcie mi nie wyszło. Ale nie mam do nikogo żalu. Zapamiętam te momenty radości. Sesję na plaży będę pamiętała do końca życia – powiedziała Ksenia po programie.

Uważacie, że Ksenia słusznie odpadła z reality show?

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł