Fort Boyard

Zagraj w „Fort Boyard” na Androidzie oraz iOS

Fort Boyard | fot. Bulkypix

Popularny na świecie program „Fort Boyard”, który w Polsce doczekał się 2 edycji, jakiś czas temu zadebiutował w wersji dla Androida i iOS. Teraz każdy może powalczyć o zdobycie kluczy, dających dostęp do komnaty pełnej wirtualnego złota.

Fort Boyard | fot. Bulkypix
Fort Boyard | fot. Bulkypix

Aplikacja „Fort Boyard” to oficjalna adaptacja znanego reality show, którego Polską edycję emitowała przed 5 laty TVP2. Choć u nas produkcja widowiska nie jest już kontynuowana, to od wielu lat show z powodzeniem realizowany jest przez telewizje z całego świata. Niedawno format doczekał się wirtualnej odsłony przeznaczonej na urządzenia mobilne.

Podobnie jak w telewizyjnym programie, w grze „Fort Boyard” zadaniem gracza jest zdobycie kluczy, które umożliwią wejście do strzeżonej przez tygrysy Komnaty Skarbów oraz rozszyfrowanie zagadkowego słowa-kodu, otwierającego drogę do głównej nagrody. W grze nie brakuje elementów zręcznościowych i logicznych. Konkurencje zostały zainspirowane autentycznymi zadaniami z programu.

Grafika 3D przypomina oryginalne lokacje, znane z telewizyjnego turnieju. Autorzy odwzorowali nawet postacie pojawiające się w programie i nie zapomnieli o wykorzystaniu znanych z reality show motywów muzycznych.

Aplikacja „Fort Boyard” miała swoją premierę 25 października ubiegłego roku. Dostępna jest w cenie 11,20 zł w Google Play oraz w cenie 2,99$ w App Store.

Poprzedni artykułNastępny artykuł