Aplikacje

Zagraj w „Survivor: The Ultimate Adventure” na Androidzie oraz iOS

Survivor: The Ultimate Adventure | fot. Bigben Interactive

Jeśli jesteś fanem reality show „Survivor”, z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że na urządzenia z Androidem oraz iOS dostępna jest gra, umożliwiająca na wirtualną rozgrywkę w świecie popularnego widowiska. „Survivor: The Ultimate Adventure” to oficjalna adaptacja znanego reality show.

Survivor: The Ultimate Adventure | fot. Bigben Interactive
Survivor: The Ultimate Adventure | fot. Bigben Interactive

Podobnie jak w „Survivor”, zadaniem gracza jest przechytrzyć i ograć pozostałych uczestników. W trakcie rozgrywki trzeba będzie zbierać zapasy wody i żywności, rozpalać ogień i zadbać o własną popularność.

Aby wygrać, należy nie tylko mądrze wybrać odpowiedni sojusz, ale też we właściwych momentach wywalczyć immunitet, by pokonać przeciwników i zostać Ostatecznym Ocalałym. Warto dodać, że konkurencje zostały zainspirowane autentycznymi zadaniami z programu oraz popularnymi grami na Androida i iOS.

Od strony wizualnej, grafika 3D nie należy do najbardziej okazałych, a rozgrywki nie można zakwalifikować jako wyjątkowo intuicyjnej. Jako podkład dźwiękowy wykorzystano m.in. znany motyw muzyczny pochodzący z oryginalnej (nieamerykańskiej) wersji widowiska.

Niestety, producenci gry umieścili w niej zdecydowanie zbyt wiele reklam, przez co rozgrywka jest często przerywana w najmniej oczekiwanym momencie, a przyjemność z gry drastycznie spada.

Aplikacja „Survivor: The Ultimate Adventure” dostępna jest za darmo w Google Play, App Store oraz na Nintendo 3DS.

Poprzedni artykułNastępny artykuł