Bitwa na głosy 3, The Voice of Poland 2

TVP kończy współpracę z Hubertem Urbańskim

Hubert Urbański i uczestnicy programu Bitwa na głosy | Fot. TVP

Huber Urbański nie tylko nie poprowadzi drugiej edycji „The Voice of Poland”, ale także – jeśli TVP2 zdecyduje się na kontynuację – nie będzie więcej gospodarzem „Bitwy na głosy”. Stacja zakończyła współpracę z prezentem.

Hubert Urbański i uczestnicy programu Bitwa na głosy | Fot. TVP
Hubert Urbański i uczestnicy programu Bitwa na głosy | Fot. TVP

Po dwóch latach Hubert Urbański żegna się z widzami TVP. – Potwierdzam, że zakończyliśmy współpracę z panem Urbańskim – mówi „Super Expressowi” Jerzy Kapuściński, dyrektor telewizyjnej Dwójki.

Hubert dołączył do ekipy prezenterów telewizyjnej Dwójki na początku 2011 roku. Prowadził pierwszą edycję programu „The Voice of Poland”, trzy edycje „Bitwy na głosy” oraz sobotnie wydania programu „Pytanie na śniadanie”.

Jak donosi „Super Express”, po tym jak Urbański odmówił prowadzenia sobotnich wydań „Pytania na śniadanie” za mniejszą stawkę, TVP postanowiła zrezygnować również z jego usług jako prowadzącego.

– Urbański nie mógł się dogadać z dyrekcją. Chodziło nie tylko o wynagrodzenie, ale również współprowadzących. Urbański kręcił nosem na wszystko, wybrzydzał, więc w końcu z niego zrezygnowali – mówi osoba pracująca na Woronicza.

– Po programie „Bitwa na głosy” zakończyliśmy współpracę z panem Hubertem Urbańskim. Co dalej, to zależy również od niego. Możliwe, że w przyszłości będziemy coś razem robić, ale na razie nie – tłumaczy Kapuściński.

Poprzedni artykułNastępny artykuł