Dancing with the Stars

Wielkie zmiany w „Tańcu z Gwiazdami”?

Dancing with the Stars | Foto: ABC

Spadające wyniki oglądalności amerykańskiego „Tańca z Gwiazdami” mogą sprawić, że w programie zajdą poważne zmiany. Czy stacja ABC zmniejszy częstotliwość nadawania formatu i zmieni zasiadających w nim jurorów?

Dancing with the Stars | Foto: ABC
Dancing with the Stars | Foto: ABC

Według przedstawiciela stacji ABC, w której emitowany jest amerykański „Dancing with the Stars”, zakończona niedawno edycja z udziałem All-Starsów (gwiazd poprzednich sezonów widowiska) nie była dobrym pomysłem.

– Sądziliśmy, że to świetny pomysł. Okazało się jednak, że ludzie nie chcą oglądać ludzi, którzy potrafią tańczyć. Chcą patrzeć na tych, którzy tego nie potrafią. Nie jest łatwo być znawcą gustów w stacji telewizyjnej – powiedział Jay Rasulo z ABC.

Rsaulo dodał, że „finał nie wypalił”. I choć ostatni odcinek śledziło 16,73 mln widzów, to wyniki oglądalności były o 27 proc. niższe w stosunku do zeszłego roku. Nic więc dziwnego, że producenci myślą nad zmianami. Mówi się, że być może ABC ograniczy ilość emitowanych rocznie edycji „Tańca z Gwiazdami” do jednego sezonu, nadawanego każdej wiosny.

Bardzo prawdopodobne są również zmiany w jury widowiska. – Program musi się doczekać totalnego liftingu – powiedział anonimowy informator, podający się za osobę z produkcji.

Poprzedni artykułNastępny artykuł