Dragons' Den - jak zostać milionerem

Spadła oglądalność programu „Dragon’s Den”

Logo programu Dragons' Den - jak zostać milionerem

Trzeci sezon „Dragon’s Den – jak zostać milionerem” ogląda średnio prawie 240 tys. widzów. W czasie emisji programu TV4 przegrywa z konkurencyjnym TVN7, a w grupie komercyjnej także z TV Puls.

Logo programu Dragons' Den - jak zostać milionerem
Logo programu Dragons’ Den – jak zostać milionerem

Nadawany w Czwórce w niedziele o godz. 22:05 show „Dragon’s Den – jak zostać milionerem” po czterech odcinkach trzeciej edycji (w okresie od 28 października do 18 listopada) zgromadził średnio 237 tys. widzów, co przekłada się na 2,15 proc. udziału wśród wszystkich widzów oraz 2,53 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

W analizowanym okresie najchętniej oglądany epizod formatu został wyemitowany 18 listopada. Oglądało go 326 tys. osób.

Niewiele mniejszą popularnością cieszą się nadawane w poniedziałki o godz. 22:00 powtórki widowiska. Ich średnia oglądalność po trzech odcinkach wyniosła 194 tys. widzów, przy udziałach wynoszących odpowiednio 1,85 proc oraz 2,09 proc.

Program „Dragon’s Den – jak zostać milionerem” notuje niższy udział od średniego dobowego udziału TV4, który w czasie emisji programu wynosił odpowiednio 2,53 proc. oraz 2,78 proc. Dla porównania drugą odsłonę programu, emitowaną we wrześniu i październiku 2011 roku w niedziele o godz. 20:00, oglądało 242 tys. widzów przy udziałach wynoszących odpowiednio 1,46 proc. i 2,22 proc.

W czasie emisji programu TV4 przegrywa z TVN7, która w tym czasie emituje filmy fabularne oraz serial „Dowody zbrodni” i notuje 7,22 proc. udziału. Gorzej od Czwórki wypada TV Puls (dokumentalny serial „Niezwykłe przypadki medyczne” – 2,82 proc.). Natomiast wśród widzów w grupie komercyjnej TV4 przegrywa już ze wszystkimi swoimi głównymi konkurentami.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł