Big Brother

Pierwsze gejowskie zaręczyny w „Big Brotherze”

Gejowskie oświadczyny w australijskim Big Brotherze | fot. Nine Network

Widzowie programu „Big Brother” już niejednokrotnie mogli być świadkami zaręczyn, do których dochodziło zazwyczaj podczas finału widowiska. Tym razem do historii przeszedł zwycięzca australijskiej edycji „Wielkiego Brata”, który podczas finału zdecydował oświadczyć się swojemu wieloletniemu partnerowi. To pierwsze gejowskie zaręczyny w historii reality show.

Gejowskie oświadczyny w australijskim Big Brotherze | fot. Nine Network
Gejowskie oświadczyny w australijskim Big Brotherze | fot. Nine Network

32-letni Benjamin Norris, pochodzący ze stanu Victoria w południowo-wschodniej części Australii, tydzień temu wygrał 9 edycję tamtejszego „Big Brothera”, którego emisja trwała od 12 sierpnia do 7 listopada. Podczas finału miały miejsce pierwsze w historii widowiska gejowskie zaręczyny: Benjamin oświadczył się swojemu chłopakowi.

Norris podarował swojemu partnerowi diament, który niegdyś należał do jego prababci. – To diament, który mój pradziadek kupił dla mojej prababci, a który później towarzyszył moim rodzicom w dniu ich ślubu – powiedział Benjamin.

Po chwili para uścisnęła się, po czym zwycięzca „Big Brother 9” zapytał: – Prawie zapomniałem słów… Wyjdziesz za mnie?

Po tym jak Benjamin usłyszał „tak”, przyszedł czas na gratulacje i brawa. – Odkąd poznałem Bena, chciałem, by był częścią mojej rodziny – powiedział zwycięzca „Big Brothera”.

Warto dodać, że Benjamin jest pierwszym gejem, który wygrał w Australii „Wielkiego Brata”. Para już zdobyła zainteresowanie mediów i tamtejszego środowiska LGBT.

Poprzedni artykułNastępny artykuł