Dragons' Den - jak zostać milionerem

Startuje trzecia edycja „Dragons’ Den – jak zostać milionerem”

Logo programu Dragons' Den - jak zostać milionerem

W niedzielę na antenie telewizyjnej Czwórki wyemitowany zostanie pierwszy odcinek trzeciej edycji „Dragons’ Den – jak zostać milionerem”.

Logo programu Dragons' Den - jak zostać milionerem
Logo programu Dragons’ Den – jak zostać milionerem

„Dragons’ Den – jak zostać milionerem” to program, w którym drobni i początkujący przedsiębiorcy mają niezwykłą szansę zaprezentowania swoich biznesowych pomysłów piątce potencjalnych inwestorów, którzy – jeśli pomysł uznają za dobry – gotowi są wesprzeć go doświadczeniem, zapleczem i – oczywiście – swoimi własnymi pieniędzmi.

Dotychczas inwestorzy programu złożyli oferty inwestycyjne o wartości niemal 30 milionów złotych. Pierwsze efekty tych inwestycji – takie jak podwójne paluszki, czy specjalne etui chroniące karty z chipami bezstykowymi przed zeskanowaniem – można już znaleźć w sklepach.

W nowej edycji pojawią się nie tylko nowe, niezwykłe pomysły na zarobienie wielkich pieniędzy, ale i trójka nowych inwestorów – Anna Hejka (Heyka Capital Markets Group), Andrzej Głowacki (DGA S.A) i Andrzej Kruszewski (KCR S.A), która dołączy do znanych z poprzednich edycji Macieja Kaczmarskiego (KRD S.A) i Mariana Owerko (Bakalland S.A).

W tej edycji programu inwestorzy zmierzą się z takimi pomysłami jak płaska choinka, urządzenie do pobierania próbek kału, I liga piłki nożnej, naścienna biżuteria, naleśniki, elektrownie wiatrowe, magiczny stolik, nietrzaskające okna, niesamowite żeberka, edukacyjne klocki, luksusowe zegarki, nieluksusowe domy, automatyczne warsztaty samochodowe, podpierak dla mężczyzn i wiele, wiele innych.
Uczestnicy programu przekonywać będą inwestorów do wyłożenia sum od kilkudziesięciu tysięcy do kilkudziesięciu milionów złotych.

Emisja trzeciego sezonu „Dragons’ Den – jak zostać milionerem” na antenie TV4 w niedziele o godzinie 22:00, począwszy od 28 października 2012 roku.

Poprzedni artykułNastępny artykuł