Bitwa na głosy 3

Agnieszka Szulim współprowadzącą „Bitwę na głosy 3”

Agnieszka Szulim | fot. Super Express

Od września Huber Urbański nie będzie samodzielnie prowadził trzeciej edycji „Bitwy na głosy”. Agnieszka Szulim otrzymała propozycję współprowadzenia widowiska.

Agnieszka Szulim | fot. Super Express
Agnieszka Szulim | fot. Super Express

W trzeciej odsłonie „Bitwy na głosy” po raz pierwszy będzie dwóch gospodarzy. Do tej pory program prowadził Hubert Urbański. Wspomagał go co prawda Piotr Kędzierski, ale zajmował się on przede wszystkim rozmowami z drużynami za kulisami.

W kolejnej odsłonie programu Hubertowi będzie towarzyszyć Agnieszka Szulim. Szulim jest twarzą Dwójki od kilku lat. Wiosną współprowadziła już widowisko „Bitwa na głosy: Afterparty” nadawany w TVP2 po głównym wydaniu reality show. Obecnie wraz z Tomaszem Kammelem prowadzi w stacji „Pytanie na śniadanie”.

W trzeciej edycji „Bitwy na głosy” na czele ośmiu zespołów staną Beata Kozidrak, Ewa Farna, Andrzej Piaseczny, Tomasz Lach i Aleksander Milwiw-Baron z zespołu Afromental, Robert Gawliński, Liber, Julita Fabiszewska oraz Piotr Rubik.

Nie wiadomo jeszcze, kto zasiądzie w jury programu.

Za produkcję wykonawczą „Bitwy na głosy” odpowiada Mastiff Media Polska. Reality show zadebiutuje we wrześniu na antenie TVP2.

Poprzedni artykułNastępny artykuł