Bitwa na głosy 3

Znamy kolejne gwiazdy „Bitwy na głosy 3”

Andrzej Piaseczny | fot. Sony Music Entertainment

Znamy nazwiska kolejnych gwiazd, które wcielą się w rolę trenerów w trzeciej edycji show „Bitwa na głosy”. Kto wystąpi w programie?

Andrzej Piaseczny | fot. Sony Music Entertainment
Andrzej Piaseczny | fot. Sony Music Entertainment

Wcześniej pisaliśmy już, że w trzeciej edycji „Bitwy na głosy” wezmą udział Robert Gawliński – lider zespołu Wilki (Warszawa), Liber (Oborniki), a także dwaj członkowie zespołu Afromental, czyli wokalista Tomasz Lach i gitarzysta Aleksander Milwiw-Baron (Olsztyn).

Teraz potwierdziły się pogłoski, iż w programie wystąpią również Andrzej Piaseczny (Kielce), Beata Kozidrak (Lublin) i Julita Fabiszewska (Łomża). Ponadto w show zobaczymy także Ewę Farnę.

Casting do drużyny wokalnej Andrzeja Piasecznego rozpocznie się 31 lipca w Kielcach o godz. 10:00. Przesłuchania będą miały miejsce w Wojewódzkim Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego przy ul. ks. Piotra Ściegiennego 2.

Przesłuchania kandydatów chcących zasilić szereg zespołu Beaty Kozidrak odbędą się 22 sierpnia w Lublinie.

Z kolei 6 sierpnia w Łomży odbędzie się casting do drużyny Juli. Przesłuchania rozpoczną się o godz. 10:00 w Miejskim Domu Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży, przy ul. Wojska Polskiego 3.

Natomias Ewa Farna będzie poszukiwać wokalnych talentów w Cieszynie.

Póki co tajemnicą pozostaje ostatnia gwiazda, która wcieli się w rolę trenera. Z nieoficjalnych informacji wynika, że TVP2 prowadzi rozmowy z Dominiką Gawędą (Bielsko-Biała), Reni Jusis (Mielno) oraz Mariką (Łomża).

Program „Bitwa na głosy” oparty jest na licencji formatu „Clash of the Choirs”. Trzecia edycja widowiska pojawi się na antenie TVP2 we wrześniu. Reality show będzie nadawany w soboty o godz. 20:10.

Poprzedni artykułNastępny artykuł