You Can Dance 7

„You Can Dance 7” – odcinek 14, finał: Brian Poniatowski zwycięzcą

Brian Poniatowski | fot. TVN

Zakończyła się siódma edycja „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. W finałowym odcinku Brian Poniatowski pokonał Anię Matlewską, podbijając serca jurorów i widzów.

Brian Poniatowski | fot. TVN
Brian Poniatowski | fot. TVN

Brian Poniatowski został zwycięzcą siódmej edycji „You Can Dance” . Pokonał Anię Matlewską, która była dla niego poważną konkurencją. W finale oboje zaprezentowali swoje umiejętności tańcząc w duecie ze sobą, a także w duetach z najlepszymi tancerzami z piątej edycji show. Ania zatańczyła z Kubą Jóźwiakiem, a Brian z Anią Andrzejewską.

Jurorzy – Kinga Rusin, Agustin Egurrola oraz Michał Piróg – nie ukrywali, że Brian jest niezwykle utalentowany i gotowy do wykonywania zawodu tancerza. – Ta prezentacja była bardzo potrzebna, żeby pokazać dojrzałość, którą już masz. Dziś pokazałeś, że jesteś dojrzałym tancerzem, który potrafi tańcem opowiadać historię – mówił Agustin po jednym z występów Briana.

Decyzją widzów to właśnie Brian został zwycięzcą show. Chłopak wygrał 100 tysięcy złotych oraz stypendium w szkole tańca w Los Angeles, w której uczyły się m.in. Lady Gaga, Rihanna oraz Beyonce.

Agustin przyznał otwarcie, że liczył na właśnie taki werdykt widzów. – Moje serce było z tobą od początku. Jestem dumny, że to ty pojedziesz do Stanów – powiedział juror.

Nie zabrakło niespodzianek. Okazało się, że Brian do Los Angeles zamierza ze sobą zabrać „Cuki”, czyli Karolinę Dziemieszkiewicz. – To był nasz pakt, nie chciałem na tym jechać, że na litość, ale jedziemy razem. To największy prezent, jaki mogliście mi dać – wyjawił Brian.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł