X Factor 2

„X Factor 2” – odcinek 12: Soul City odpadli z programu

Zespół Soul City | fot. TVN

W dwunastym odcinku „X Factor 2” nie zabrakło emocji. Każdy z uczestników dał z siebie wszystko. Występy były oklaskiwane zarówno przez publiczność, jak i jury. Kto wypadł najlepiej?

Zespół Soul City | fot. TVN
Zespół Soul City | fot. TVN

W dzisiejszym odcinku występy wypadały tak dobrze, że Tatiana Okupnik nawet zażartowała, że robi się monotonnie, więc Marcinowi Spennerowi powiedziała, że jest brzydki, nie umie śpiewać i sepleni.

Nie zabrakło też komentarzy Kuby pod adresem Dawida Podsiadło. Kuba stwierdził, że pewien taksówkarz powiedział mu, że głosuje na chłopca o twarzy chomika. – Nigdy nie widziałem tak utalentowanego chomika – dodał. Przy drugim występie skomentował, że Dawid nie ma twarzy Brada Pitta, ale zna kobietę, która chętnie by go karmiła piersią.

Bardzo dobrze wypadły także zespoły. Kuba przyznał, że ich wykonania polskich hitów były najlepsze w tym programie. Mowa o utworach Sic w aranżacji The Chance i Soul City z piosenką „Mamona”.

Ewelina Lisowska świetnie zaśpiewała hit Chylińskiej „Winna”. Zarzucono jej jedynie, że jest zbyt podobna, a Chylińska jest tylko jedna.

Na koniec przyszedł czas trudnych decyzji. Widzowie zadecydowali, że w dogrywce zmierzą się dwa zespoły: The Chance i Soul City. Decyzją jury z programu odpadli Soul City.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł