Next Top Model

Zbliża się koniec „Top Model”?

Logo programu Americas Next Top Model

Cięcia w programie „Top Model”! Może się okazać, że popularny niegdyś program niebawem zniknie z anteny w USA. Produkcja podziękowała za współpracę dotychczasowym jurorom, zawieszono pomysł realizacji odcinków na żywo, a emisję show przeniesiono do piątkowego „pasma śmierci”.

Logo programu Americas Next Top Model
Logo programu Americas Next Top Model

Spore zmiany szykują się w 19 edycji amerykańskiego „America’s Next Top Model”. Program, który ma zadebiutować jesienią tego roku, spotkał się z poważnymi cięciami kosztów.

Po pierwsze: dotychczasowym jurorom podziękowano za współpracę. Wśród oceniających mają się teraz znaleźć Kelly Cutrone, model Rob Evans, stylista Johnny Wujek i – niezmiennie – Tyra Banks.

Jury nie będzie miało jednak nic do powiedzenia: o tym, która z kandydatek zostanie wyeliminowana, zadecydują wyłącznie widzowie – i to już na etapie wczesnych eliminacji.

Po drugie: stacja CW zdecydowała anulować emisję wszelkich odcinków na żywo. Od tej pory głosowania odbywać się będą tylko i wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej kanału.

I wreszcie po trzecie: emisja programu zostanie przeniesiona na piątek, co również nie wróży dobrze przyszłości „Top Model”. W Ameryce piątkowy wieczór uważany jest za „pasmo śmierci”. Zazwyczaj lądują w nim te programy, których dni są już policzone.

Co sądzicie o zmianach w amerykańskiej wersji „Top Model”? Sądzicie, że powoli zbliża się koniec emisji reality show?

Poprzedni artykułNastępny artykuł