You Can Dance 7

„You Can Dance 7” – odcinek 11: Kinga Mucha i Staszek Korotyński odpadli z programu

Kinga Mucha i Staszek Korotyński | fot. TVN

Kinga Mucha i Staszek Korotyński pożegnali się z programem „You Can Dance 7”. Kinga odpadła po raz drugi, dlatego nie wyglądała na załamaną. Staszek dziękował wszystkim za wsparcie, trzymał się dzielnie, ale potem nie mógł powstrzymać łez.

Kinga Mucha i Staszek Korotyński | fot. TVN
Kinga Mucha i Staszek Korotyński | fot. TVN

We wczorajszym odcinku „You Can Dance 7” nie zobaczyliśmy Mateusza Sobecko, który doznał kontuzji (zerwał więzadło krzyżowe) i musi poddać się operacji. Każdy z uczestników dedykował swój taniec Mateuszowi. Ania Matlewska zadeklarowała nawet, że jeśli wygra, to odda wszystkie pieniądze na operację Ślązaka.

Na miejsce Mateusza powrócił Igor Leonik, który zebrał mnóstwo pozytywnych komentarzy od jurorów. Jurorzy show byli zachwyceni, że w ciągu kilku godzin Igorowi udało się opanować aż cztery choreografie. Kinga Rusin stwierdziła, że Igor jest jej bohaterem, a Michał Piróg mówił, że chłopak jest geniuszem. Nie uchroniło to jednak Igora przed solówką.

Jednak tym razem Igor nie musiał żegnać się z programem. Z show odpadli Kinga Mucha i Staszek Korotyński. Kinga nie sprawiała wrażenia załamanej. Z kolei Staszek drżącym głosem dziękował wszystkim za dotychczasowe wsparcie.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł