Big Brother

„Big Brother” po 11 latach: gwiazdy programu w „Dzień Dobry TVN”

Uczestnicy Big Brothera w Dzień Dobry TVN | fot. TVN

11 lat od czasu pierwszej edycji „Big Brothera” na antenie TVN pojawili się dzisiaj bohaterowie widowiska. Alicję Walczak, Piotra Lato, Manuelę Jabłońską i Janusza Dzięcioła gościła redakcja „Dzień Dobry TVN”.

Uczestnicy Big Brothera w Dzień Dobry TVN | fot. TVN
Uczestnicy Big Brothera w Dzień Dobry TVN | fot. TVN

– Ten rok jest dla mnie rokiem, w którym spełniam się zawodowo. Na międzynarodowych targach poznańskich Look 2012 mój produkt – włosy, otrzymały złoty medal. Jestem bardzo z siebie dumna. Na własnych barkach zbudowałam tę markę w Polsce. Małą wisienką na torcie jest to, że w swoim salonie fryzjerskim mam mistrza polski w przedłużaniu włosów – opowiadała o swoim życiu Manuela Michalak.

Zapytana przez prowadzącą Jolantę Pieńkowską, czy ma jakieś życie prywatne, Manuela krótko ucięła dyskusję. – Bardzo niewiele, ale pracuję nad tym – odpowiedziała gwiazda „Big Brothera”, co zdaje się potwierdzać pogłoski o jej rozwodzie z Tomaszem Jabłońskim. Co ciekawe, Manuela nie miała na palcu obrączki. – Mam czas na prywatne zajęcia, ale skupiam się na pracy – dopowiedziała. Ponadto Manuela żartowała, że wraz z Piotrem Lato ustalają, kiedy zaplanują sobie dziecko.

O zmianach w swoim życiu opowiedziała też Alicja Walczak. – Dla mnie to okres nauki, przemiany, poszukiwań, podróży. Skończyłam trzy fakultety. Dokończyłam politologię, później dziennikarstwo, no i teraz obroniłam się na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku – mówiła. Uczestniczka „Wielkiego Brata”,ma idealistyczne podejście do świata i wciąż liczy na znalezienie swojej wielkiej miłości. – Czekam na właściwą osobę – powiedziała.

Z kolei Piotr Lato ponad rok temu rzucił pracę i zdecydował skierować się w stronę muzyki. Dziś uważa, że była to słuszna decyzja. – 13 kwietnia i 1 maja miałem pierwsze dwie próby w życiu swojej osobistej muzyki. To jest bardzo emocjonujące – opowiadał Piotr, który zajmuje się zarówno układaniem tekstów piosenek jak i aranżacji.

Tymczasem Janusz Dzięcioł nadal oddaje się polityce. – Mnie trudno szukać nowych dróg. 10 lat temu wdepnąłem w politykę i dziś walczę w niej o przetrwanie – mówił. – Jak to długo potrwa, życie pokaże. (…) W każdej grupie społecznej są ludzie mądrzy i głupi. Tak samo jest w sejmie – opowiadał o swoich koleżankach i kolegach z parlamenu.

Dziś nikt z uczestników nie żałuję udziału w „Big Brotherze”. – Jest to takie doświadczenie, które trudno powtórzyć. To są warunki ekstremalne i nawet doświadczając ich, jesteśmy w stanie siebie bliżej poznać. W takich warunkach reagujemy inaczej niż nasze przypuszczenie – powiedziała Alicja.

– Od tego programu zmieniła się polska telewizja – dodał Janusz Dzięcioł.

Jak Wy wspominacie uczestników pierwszej edycji „Big Brothera”?

Poprzedni artykułNastępny artykuł