Bitwa na głosy 2

Natalia Kukulska przekaże stroje z „Bitwy na głosy” na cel dobroczynny

Natalia Kukulska | fot. mwmedia

Piosenkarka Natalia Kukulska zdecydowała wystawić na licytację stroje, w których występowała w programie „Bitwa na głosy”. Dochód z aukcji zostanie przekazany porzuconym i osieroconym dzieciom – podopiecznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Natalia Kukulska | fot. mwmedia
Natalia Kukulska | fot. mwmedia

Natalia Kukulska jako Ambasadorka SOS angażuje się w pomoc potrzebującym dzieciom. W marcu odwiedziła SOS Wioskę Dziecięcą w Siedlcach i placówkę wsparcia dziennego działającą w ramach Programu Umacniania Rodziny w Trzcińcu. Piosenkarka i jej zespół chcieli wyśpiewać dla dzieci nagrodę w rozrywkowym show TVP2 „Bitwa na głosy”, jednak tylko zwycięska drużyna mogła otrzymać fundusze na cel charytatywny.

– Pomimo tego, że nie udało się wygrać w „Bitwie na głosy” nagrody finansowej dla Stowarzyszenia SOS, postanowiłam poszukać innego sposobu na znalezienie dla nich środków pieniężnych. Chcę przekazać wszystkie moje kreacje w jakich wystąpiłam w czterech odcinkach tego show na licytację – powiedziała Natalia.

Na charytatywnej aukcji już dziś można kupić stroje, w których Natalia zagrzewała swój zespół do walki. Są to niepowtarzalne kreacje Violi Śpiechowicz i Kuby Boneckiego: suknia Śpiechowicz oraz kamizelka i awangardowy garnitur Boneckiego. Finałową kreację Natalii Kukulskiej poznamy dopiero 5 maja w programie „Pytanie na śniadanie”, w którym Natalia będzie gościem.

Osobom, które wylicytują najwyższą kwotę za kreacje Natalia osobiście przekaże stroje podczas uroczystej Gali Stowarzyszenia, która odbędzie się 23 maja w Hotelu Mariott w Warszawie. Artystka przygotowała dla wygranych jeszcze jeden wyjątkowy prezent-niespodziankę własnego projektu.

– Jestem przekonana, że nowi właściciele kreacji poczują się w nich wyjątkowo, nie tylko ze względu na kunszt projektantów, nie tylko z powodu najwyższej klasy materiałów, ale przede wszystkim dlatego, że w ten sposób pomagają innym – mówi Natalia.

Poprzedni artykułNastępny artykuł