Tylko Muzyka 03

„Tylko Muzyka 3” – odcinek 8: Lemon i Jakub Szyperski w finale

Grupa Lemon w programie Tylko Muzyka | fot. Polsat

W 8 odcinku „Tylko Muzyka”, czyli w trzecim półfinale na żywo, widzowie zdecydowali, który z kolejnych uczestników będzie miał szansę powalczyć o wygraną.

Grupa Lemon w programie Tylko Muzyka | fot. Polsat
Grupa Lemon w programie Tylko Muzyka | fot. Polsat

W trzecim półfinale na żywo o miejsce w finale walczyli Jakub Szyperski, Dominika Kurdziel, a także zespoły Irena, November Project, Lemon, Backstage Acoustic, Leszek Sypniewski i Ifi Ude.

Jurorzy byli wyjątkowo zgodni. Zachwyciły ich szczególnie występy Ifi Ude, 26-letniej studentki z Warszawy, której ojciec jest Nigeryjczykiem, oraz zespołu Lemon.

Lemon tworzą muzycy z Przemkowa. Lider i wokalista Igor Herbut oraz Andrzej Olejnik, Piotr Kołacz, Piotr Budniak i Adam Horoszczak zawładnęli sceną, wykonując utwór we własnej aranżacji. – Ja się trochę rozmarzyłem, to jedna z najpiękniejszych kompozycji w „Must be the Music” – podsumował występ Adam Sztaba. – Nie wyobrażam sobie finału bez was. Chciałabym słuchać was non-stop. Jesteście fantastyczni – dodała Elżbieta Zapendowska. – Apel do narodu – potrzebujemy takich ludzi w finale. Chcę was w finale – ocenił występ Wojciech „Łozo” Łozowski.

Grupa Lemon zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Na drugim miejscu uplasował się Jakub Szyperski, a na trzecim, które nie jest jednak premiowane przepustką do finału – November Project.

Do finału nie dostała się faworytka jurorów – Ifi Ude. Jej ostatnią szansą na finał jest jeszcze Dzika Karta, którą przyznają głosujący na Facebooku.

Finał trzeciej edycji „Tylko Muzyka” zostanie wyemitowany 13 maja.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł