Big Brother 4.1, Big Brother VIP

Jolanta Rutowicz jest w ciąży i… wraca do show-biznesu!

Jolanta Rutowicz i jej nowy partner | Foto: AKPA

Wyglądało na to, że zwyciężczyni czwartej edycji „Big Brothera” na dobre zdecydowała zniknąć ze świata mediów i poświęcić swojemu chłopakowi. Nic bardziej mylnego. Właśnie światło dzienne ujrzała wieść, że Jolanta Rutowicz spodziewa się bliźniąt, a ponadto planuje głośny powrót do show-biznesu. Jakby tego było mało, była mieszanka Domu Wielkiego Brata okazuje się nosić… bliźnięta.

Jolanta Rutowicz i jej nowy partner | Foto: AKPA
Jolanta Rutowicz i jej nowy partner | Foto: AKPA

Jolanta Rutowicz, zwyciężczyni „Big Brother 4.1”, niebawem będzie musiała odnaleźć się w zupełnie nowej roli. Właśnie pojawiła się informacja, że celebrytka znajduje się w czwartym miesiącu ciąży.

– Tak, Jola spodziewa się dziecka. Jeszcze niedawno mówiła, że nigdy nie myślała o poważnym związku czy rodzinie, ale teraz wszystko zmieniło się o 180 stopni – mówi bliska osoba z otoczenia Joli.

Rutowicz ze swoim narzeczonym Chrisem planują obecnie ślub i już myślą o urządzeniu pokoju dziecięcego. – Jola i jej partner mają sporo do zaplanowania, bo spodziewają się bliźniąt – dodaje znajoma Joli.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że ciąża może być dla Rutowicz trampoliną do świata kariery. Na ten moment gwiazda planuje premierę książki, w której zdradzi tajemnice programu „Big Brother”. Podobno stacja TV4 jest zainteresowana emisją reality show, w którym zobaczylibyśmy ślub i rodzinne życie Jolanty Rutowicz i jej partnera.

A czy Wy cieszycie się z powrotu Rutowicz do show-biznesu? I czy Waszym zdaniem uda jej się pogodzić pracę z nowymi obowiązkami rodzinnymi?

Dodano 02.04.2012:
Powyższy artykuł stanowi żart primaaprilisowy
Poprzedni artykułNastępny artykuł