Tylko Taniec

„Tylko Taniec” – odcinek 1: relacja z castingu

Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat

Za nami premiera nowego programu Polsatu „Tylko Taniec”. W pierwszym odcinku zobaczyliśmy początek przesłuchań kandydatów, którzy marzą o tanecznej karierze.

Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat
Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat

W dzisiejszym odcinku show „Tylko Taniec” idzowie zobaczyli 11 występów i tylko jeden z nich nie spodobał się jurorom, czyli Joannie Liszowskiej, Michałowi Malitowskiemu, Krystynie Mazurównej oraz Alanowi Anderszowi.

Ogromne wrażenie na jurorach zrobił występ Litwinów, czyli Justasa i Jeateriny. Para wykonała taniec latynoamerykański. Joasia aż nie mogła powstrzymać łez wzruszenia.

Również ogromne emocje jurorzy przeżywali podczas ostatniego występu. Wtedy zatańczyła niepełnosprawna Kasia Błoch i jej pełnosprawny partner Marek Zaborowski. Alan bił brawa na stojąco, a Michał Malitowski i Krystyna Mazurówna mieli „spocone oczy ze wzruszenia”.

Ponadto jurorom bardzo spodobał się występ Mateusza „Fantoma” Krzyważnia, który wykonał poping. Pod największym wrażeniem był Michał Malitowski, który pobiegł za kulisy i pogratulował młodemu tancerzowi.

Do kolejnego etapu przeszli także Joanna i Jarosław Derybowscy, zespół Caro Dance, Robert Krajewski, zespół Rapsodia, Tadeusz Popławski, Belong 2 Beat oraz zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka”.

Jako jedyny odpadł Piotr Gavrilenko, który stwierdził, że wypowiedzi jury były żenujące, a on i tak jest najlepszy. Widać było, że tancerz bardzo się zdenerwował, nie chciał nawet rozmawiać z Maciejem Dowborem oraz Kasią Kępką.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł