Survivor 23: South Pacific

Prowadzący „Survivor” wziął ślub z Lisą Ann Russell

Jeff Probst i Lisa Ann Russell | fot. accesshollywood.com

Jeff Probst, gospodarz amerykańskiej wersji programu „Survivor, poślubił w tym tygodniu swoją dziewczynę, aktorkę Lisę Ann Russell.

Jeff Probst i Lisa Ann Russell | fot. accesshollywood.com
Jeff Probst i Lisa Ann Russell | fot. accesshollywood.com

50-letni Jeff Probst i 40-letnia Lisa Ann Russell pobrali się podczas małej ceremonii w Los Angeles – donosi magazyn „People”. Ceremonia miała miejsce w poniedziałek. Na uroczystości obecni byli najbliżsi przyjaciele i rodzina.

To już drugie małżeństwo zarówno dla Probsta jak i dla Russell. Prowadzący „Survivor” był wcześniej, w latach 1996-2001, żonaty z psychoterapeutką Shelley Wright. Z kolei w latach 2004-2008 spotykał się z Julie Berry, uczestniczką „Survivor 9: Vanuatu, Islands of Fire”. Natomiast Lisa była wcześniej żoną aktora Mark-Paul Gosselaar, z którym ma dwójkę dzieci.

Jeff Probst od ponad 11 lat jest prowadzącym reality show „Survivor”. 18 grudnia dobiegnie końca 23 edycja widowiska, emitowana pod tytułem „Survivor: South Pacific”. W lutym przyszłego roku stacja CBS pokaże widzom kolejną odsłonę formatu, której nieoficjalny tytuł brzmi „Survivor: One World”. Produkcja dwóch kolejnych sezonów przewidziana jest od marca do czerwca 2012 roku.

Poprzedni artykułNastępny artykuł