Taniec z Gwiazdami 13

„Taniec z Gwiazdami 13”: Weronika Marczuk i Jan Kliment odpadli tuż przed finałem

Weronika Marczuk i Jan Kliment | fot. TVN

Za nami kolejny odcinek „Tańca z Gwiazdami 13”. Na tydzień przed wielkim finałem z programu została wyeliminowana Weronika Marczuk wraz ze swoim tanecznym partnerem Janem Klimentem.

Weronika Marczuk i Jan Kliment | fot. TVN
Weronika Marczuk i Jan Kliment | fot. TVN

12 odcinek „Tańca z Gwiazdami 13” rozpoczął się od występu Nataszy Urbańskiej i Stefano Terrazzino, którzy zatańczyli wspólnie tango „Valentino” z musicalu „Polita”.

Następnie rumbę zatańczyli Kacper Kuszewski i Anna Głogowska. – Gratuluję, bardzo piękny taniec – podsumował Janusz Józefowicz. – Kacper, to rzeczywiście była dobrze zatańczona rumba – potwierdziła Iwona Pavlović. Para otrzymała 35 punktów.

Jako kolejni tango argentino zatańczyli Weronika Marczuk i Jan Kliment. – Ciary przechodziły. Ale brakowało mi emocji, sensualności w tym tańcu – powiedziała Jolanta Fraszyńska. – Wydaje mi się, że to jest najlepszy taniec Weroniki – nie zgodził się Józefowicz. Para zebrała 36 punktów.

Jive’a zatańczyli Bilguun Ariunbataar i Janja Lesar. – No szczęście, że ten Bil przyjechał do Polski, bo nie dość, że jest fantastycznym dziennikarzem, to jeszcze jest świetnym tancerzem – ocenił Piotr Galiński. Para dostała 39 punktów.

Następnie przyszedł czas na drugą rundę tańców. Tango argentino Kacpra Kuszewskiego i Anny Głogowskiej. – Mam ściśnięte gardło – oceniła Jolanta Fraszyńska – To było po prostu przepiękne – dodała. – Jak Hanka Mostowiak zobaczyła to tango, to ją po raz drugi szlag trafił – powiedział Piotr Galiński. Para otrzymała 39 punktów.

Jako kolejnych na parkiecie zobaczyliśmy Weronikę Marczuk i Jana Klimenta. – Było to trochę za delikatnie tańczone – powiedział Piotr Galiński. – Jestem wściekła na ciebie, bo nie dajesz mi pretekstu do wysokich ocen – dodała Iwona Pavlović. Para otrzymała 32 punkty.

Jako swój drugi taniec Bilguun Ariunbataar i Janja Lesar zatańczyli tango argentino. Jak tym razem spodobali się jury? – Bardzo przeżyłam wasz taniec – powiedziała Iwona Pavlović, po czym sprawiła parze owacje na stojąco. Para otrzymała 40 punktów.

Najwięcej głosów w półfinale zdobyli Kacper Kruszewski i Anna Głogowska. Z programu – na tydzień przed wielkim finałem – wyeliminowani zostali Weronika Marczuk i Jan Kliment.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł