Top Model 2

„Top Model 2” – odcinek 8: Natalia Piaskowska odpadła z programu

Magda Gessler i ekipa programu Top Model | fot. TVN

W 8 odcinku „Top Model 2” na dziewczyny czekały jak zwykle trudne zadania. Na początek spotkanie z Martyną Wojciechowską, która uczyła je, jak zachowywać się przed kamerą. Nie było to wcale łatwe, bo uwagę dziewczyn rozpraszały trzymane na rękach zwierzęta takie jak wąż boa czy skorpion. Gościem specjalnym w Domu Modelek była Magda Gessler zaś punktem kulminacyjnym – sesja zdjęciowa, podczas której dziewczyny pozowały z surowym mięsem.

Magda Gessler i ekipa programu Top Model | fot. TVN
Magda Gessler i ekipa programu Top Model | fot. TVN

Zawodniczki musiały też przygotować się do imprezy, na której zapoznały się ze znanymi osobistościami ze świata mody, m.in. Gosią Baczyńską, Ewą Minge i Teresą Rosati. Wygrała ta dziewczyna, która najbardziej zapadła w pamięć rozmówcom. Najlepsza była Honorata. W nagrodę dostała bon na zakupy warty 7 tysięcy złotych.

Głównym punktem programu była sesja zdjęciowa z surowym mięsem. Dziewczyny udały się do restauracji Magdy Gessler. Tam zjadły obfite śniadanie, nie wiedziały jednak, co jedzą. Później okazało się na przykład, że Honorata zjadła bycze jądra. Chwilę później dziewczyny musiały pozować z tym, co zjadły, w stanie surowym. Dorocie robiono zdjęcia z wielką krowią wątrobą.

Na koniec jury, do którego dołączyła Magda Gessler, obejrzało wyniki sesji i zadecydowało, że z programem będzie musiała pożegnać się Natalia Piaskowska.

[Fakt]

Poprzedni artykułNastępny artykuł