Mam Talent! 4

„Mam Talent! 4” – odcinek 8: Mira Art i Anna Dudek w finale

Mira Art w programie Mam Talent | fot. TVN

Za nami kolejny, ósmy odcinek „Mam Talent”. W pierwszym półfinałowym programie na żywo widzowie oraz jurorzy zdecydowali kto przejedzie do finału i będzie walczyć o 300 tysięcy złotych.

Mira Art w programie Mam Talent | fot. TVN
Mira Art w programie Mam Talent | fot. TVN

Pierwszymi finalistami zostały: dziewczyny z duetu akrobatycznego Mira Art: Anna Górna i Anna Kwiatkowska oraz wokalistka Anna Dudek. Sensacją wieczoru było odpadnięcie Darii Zawiałow, która była jedną z faworytek jury.

Duet Mira Art tworzą dwie niezwykle utalentowane gimnastyczki. Anna Kwiatkowska jest doktorantką i wykładową AWF. Anna Górna to studentka AWF i nauczycielka w szkole baletowej. Dziewczyny trenują od dziecka, początkowo zajmowały się gimnastyką artystyczną, później akrobatyką. Obie ukończyły szkoły akrobatyczne i są wielokrotnymi mistrzyniami Polski w gimnastyce artystycznej. W duecie występują od 2 lat. Starsza Ania jest związana z Mira Art od 10 lat, a młodsza od 2 lat. Występują na eventach i imprezach, biorą udział w spektaklach tworzonych przez Mira Art.

Wokalistka Anna Dudek to studentka ochrony środowiska z Jabłonki Orawskiej. Pierwszą sceną Ani była sala gimnastyczna, a publicznością koleżanki i koledzy zgromadzeni na apelu szkolnym. Do ubiegłego roku Ania nie pobierała żadnych lekcji śpiewu. Teraz chodzi na prywatne zajęcia. Jest wokalistką zespołu Green Street Project, który gra jazz, funk i blues. Swoją przyszłość Ania chce związać z muzyką.

Duet akrobatyczny Anna Górna i Anna Kwiatkowska zdobył najwięcej głosów widzów i jako pierwszy przedostał się do finału. Ania Dudek i Daria Zawiałow zdobyły najwięcej po Mira Art głosów widzów, ale to jury musiało wyłonić finalistkę. Chociaż Daria zebrała same pochlebne opinie, Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak postanowiły dać szanse właśnie Ani Dudek.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł