So You Think You Can Dance

TV6 pokaże szóstą edycję amerykańskiego „You Can Dance”

Logo programu So You Think You Can Dance

7 października Szóstka rozpocznie emisję kolejnej, szóstej edycji amerykańskiej wersji programu „You Can Dance”. Program oglądać będzie można w czwartkowe wieczory.

Logo programu So You Think You Can Dance
Logo programu So You Think You Can Dance

Ekipa „So You Think You Can Dance” odwiedzi kolejne miasta Ameryki (Boston, Los Angeles, Atlanta, Salt Lake City, Phoenix i New Orleans), w których na każde przesłuchanie zjawi się tłum kandydatów. Na etapie przesłuchań wyłoniona zostanie grupa kilkudziesięciu osób, które dostaną się do drugiej rundy. Odbędzie się ona w Las Vegas, gdzie uczestnicy będą pracować pod kierunkiem choreografów. Doskonaląc swe umiejętności, uczestnicy będą jednocześnie cały czas oceniani przez jurorów, którzy stopniowo wyeliminują najsłabszych. Żeby pozostać w programie – znaleźć się w dwudziestce najlepszych, którzy przejdą do następnego etapu – trzeba wykazać się nie tylko talentem, ale też determinacją, pracowitością, chęcią rozwoju i zdolnością adaptacji.

W kolejnym etapie uczestnicy będą tańczyć za każdym razem z innymi partnerami i w innym muzycznym stylu: od salsy do hip-hopu i od tańca baletowego do jazzowego. Każdy odcinek to także eliminacja dwóch osób, które wypadły najgorzej. W finale zwycięzca otrzyma 250 tysięcy dolarów i tytuł najlepszego tancerza Ameryki.

Wśród gości specjalnych prezentowanej edycji zobaczymy takie gwiazdy jak Shakira, Orianthi, Snoop Dogg, Wonder Girls, Kris Allen, Leona Lewis, Adam Lambert, Mary J. Blige i Jennifer Lopez.

Emisja programu „So You Think You Can Dance 6” będzie miała miejsce w czwartki o godz. 21:00 na antenie TV6. Do tej pory widowisko doczekało się w USA już 8 edycji.

Kanał TV6 dostępny jest drogą naziemną w ramach drugiego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Oraz na platformach satelitarnych i w wybranych sieciach kablowych.

Poprzedni artykułNastępny artykuł