Big Brother

USA: „Big Brother” ponownie z All-Starsami?

Uczestnicy trzynastej edycji amerykańskiego Big Brothera | fot. CBS

Choć w obecnie emitowanym, trzynastym sezonie amerykańskiego „Big Brothera” można śledzić zmagania duetów znanych z poprzednich edycji i nowych mieszkańców Domu Wielkiego Brata, producenci nie wykluczają, że niebawem zobaczymy kolejny sezon z udziałem All-Starsów.

Uczestnicy trzynastej edycji amerykańskiego Big Brothera | fot. CBS
Uczestnicy trzynastej edycji amerykańskiego Big Brothera | fot. CBS

Jak powiedziała Allison Grodner, producent wykonawczy show, obecna edycja nie miała być edycją „All-Stars”, ale „spodobał jej się pomysł sprowadzenia do programu dynamicznych duetów z przeszłości”, rywalizujących o zwycięstwo z nowymi uczestnikami, do tej pory nieznanymi widowni. Ten zabieg nie oznacza jednak, że producenci są przeciwko zrealizowaniu kolejnej, pełnej edycji „All-Stars”.

– Myślimy o realizacji kolejnego sezonu z All-Starsami, który zakładałby powrót największych legend programu i uczestników najnowszych edycji – zdradziła Grodner.

Amerykańskiego „Big Brothera” można śledzić w środy, czwartki i niedziele na antenie kanału CBS. Poprzednio „Wielkiego Brata” z udziałem tylko i wyłącznie All-Starsów było można oglądać latem 2006 roku (siódma edycja reality show).

O reality show możesz porozmawiać na naszym forum dyskusyjnym.

Poprzedni artykułNastępny artykuł