Survivor 23: South Pacific, The Amazing Race 19

Znamy daty premier „Survivor 23: South Pacific” i „The Amazing Race 19”

Logo Survivor 23: South Pacific

Dzisiaj amerykańska stacja CBS ujawniła daty powrotów dwóch popularnych reality show. Kiedy zadebiutują kolejne edycje „Survivor” i „The Amazing Race”?

Logo Survivor 23: South Pacific
Logo Survivor 23: South Pacific

Jesienią tego roku CBS pokaże 23. edycję „Survivor”. W kolejnej odsłonie weźmie udział 16 śmiałków, do których (tak jak w 11. i 22. sezonie widowiska) dołączy dwójka uczestników znanych już z poprzednich sezonów. Według niepotwierdzonych informacji będą to Oscar „Ozzy” Lusth i Ben „Coach” Wade.

W „Survivor 23: South Pacific” nie zabraknie twistu znanego z poprzedniej edycji: wyeliminowani uczestnicy znów trafią na Wyspę Odkupienia, gdzie będą walczyć o przywrócenie do gry. Po raz kolejny program zostanie realizowany na terenie Niezależnego Państwa Samoa.

23 edycja „Survivor” zadebiutuje na antenie CBS w środę, 14 września. Tym razem program będzie musiał walczyć o widza z debiutującą jesienią pierwszą edycją amerykańskiego „The X Factor” (emisja na antenie stacji FOX).

* * *

Logo programu The Amazing Race
Logo programu The Amazing Race

We wrześniu rozpocznie się także emisja 19 edycji „The Amazing Race”. Widzowie znów będą mogli śledzić zmagania dwuosobowych drużyn, biorących udział w wyścigu dookoła świata. Wśród uczestników show znaleźli się m.in. znani z „Survivor” Ethan Zohn i Jenna Morasca. Zwycięzcy otrzymają milion dolarów.

19 edycja „The Amazing Race” będzie emitowana od niedzieli, 25 września na antenie CBS.

Poprzedni artykułNastępny artykuł