Survivor 23: South Pacific

Wiemy, którzy z uczestników powrócą w „Survivor: South Pacific”

Oscar Ozzy Lusth i Ben Coach Wade | fot. CBS

Pisaliśmy już, że 23 edycja reality show „Surivor” ponownie będzie realizowana na terenie Niezależnego Państwa Samoa. Oprócz wprowadzonej w poprzednim sezonie Wyspy Wygnańców powróci także inny znany twist: w widowisku ma wziąć udział dwójka graczy znanych z poprzednich edycji, która stanie na czele dwóch rywalizujących ze sobą plemion. Kto tym razem dołączy do grupy 16 uczestników?

Oscar Ozzy Lusth i Ben Coach Wade | fot. CBS
Oscar Ozzy Lusth i Ben Coach Wade | fot. CBS

Według niepotwierdzonych informacji w „Survivor 23” wezmą udział Oscar „Ozzy” Lusth i Ben „Coach” Wade. Obaj panowie przebywają obecnie „na urlopach”. „Coach” na swojej krzynce pocztowej nagrał wiadomość, że „przez najbliższych kilka tygodni będzie podróżował”, z kolei udział „Ozzy’ego” w programie został potwierdzony przez „dobrze poinformowane źródło informacji”.

Jeżeli Oscar i Ben faktycznie wezmą udział w programie – a póki co wszystko na to wskazuje – dla obojga będzie to już trzeci występ w „Survivor”. Przypomnijmy, że „Ozzy’ego” było już można oglądać w „Survivor 13: Cook Islands” i „Survivor 16: Micronesia, Fans vs Favorites”, zaś „Coach” brał udział w „Survivor 18: Tocantins, The Brazilian Highlands” i „Survivor 20: Heroes vs Villains”.

Realizacja 23 edycji „Survivor” rozpocznie się w najbliższy poniedziałek. Program będzie można oglądać od września na antenie amerykańskiej stacji CBS.

O programie możesz porozmawiać na łamach naszego Forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł