Taniec z Gwiazdami: odcinki specjalne, You Can Dance 6

„Taniec kontra Dance”: znamy skład ekip

TVN pokaże program Taniec kontra Dance | fot. TVN

Już 11 czerwca na Rynku w Białymstoku naprzeciwko siebie staną reprezentanci dwóch największych tanecznych show, znanych doskonale widzom TVN. Wiemy już, kto wejdzie w skład poszczególnych drużyn.

TVN pokaże program Taniec kontra Dance | fot. TVN
TVN pokaże program Taniec kontra Dance | fot. TVN

Tancerze programu „Taniec z Gwiazdami” kontra uczestnicy „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Dla jednych i drugich taniec to największa pasja i zarazem sposób na życie. To, co zdecydowanie ich różni, to styl i sposób ekspresji. Teraz nadszedł czas na konfrontację obu drużyn na jednym parkiecie.

Drużynie „Tańca z Gwiazdami” przewodzić będzie Rafał Maserak. W składzie jego ekipy zobaczymy dobrze znanych i lubianych tancerzy: Izabelę Janachowską, Janię Lesar, Annę Głogowską, Magdalenę Soszyńską-Michno, Paulinę Biernat, Ninę Tyrkę, Roberta Rowińskiego, Jana Klimenta, Stefana Terrazzino, Krzysztofa Hulboja, Michała Uryniuka oraz Cezarego Olszewskiego.

Uczestników „You Can Dance – Po prostu tańcz!” do boju poprowadzi Patricia Kazadi. W jej ekipie zobaczmy: Ilonę Bekier, Adę Kawecką, Klaudię Korubę, Annę Kaperę, Marię Foryś, Leal Zielińską, Marcina Mrozińskiego, Karola Niecikowskiego, Tomasza Prządkę, Adama Kościelniaka, Aleksandra Palińskiego oraz Rafała Kamińskiego.

Wszyscy chcący zobaczyć widowisko na żywo zapraszani są na godzinę 16:30 na Rynek Kościuszki w Białymstoku. Show emitowane będzie na antenie TVN o godzinie 17:25.

[Plejada.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł