Top Model 2

„Top Model 2” jednak bez Joanny Krupy?

Joanna Krupa | Foto: AKPA

Wciąż nie wiadomo, czy Joanna Krupa poprowadzi drugą polską edycję „Top Model”. Popularna w Stanach Zjednoczonych modelka tej wiosny będzie pracować przy amerykańskiej edycji „Tańca z Gwiazdami” i nie wiadomo, czy znajdzie czas na kontynuowanie swojej przygody z „Top Model”.

Joanna Krupa | fot. AKPA
Joanna Krupa | fot. AKPA

Przypomnijmy, że kariera Krupy nabrała tempa po występie w amerykańskim „Dancing with the Stars”, w którym zajęła czwarte miejsce. Teraz modelka podpisała kontrakt z producentami show i przez 3 miesiące będzie się wcielać w rolę specjalnego reportera.

Umowa potrwa do czerwca, jednak bardzo możliwe, że Krupa kontynuować będzie swoją pracę na planie „Tańca z Gwiazdami” również jesienią, w kolejnej edycji widowiska. Dlatego też – jak mówi menedżerka Krupy – umowa z producentami polskiej edycji „Top Model” wciąż nie została podpisana i nie wiadomo, czy do jej podpisania w ogóle dojdzie.

„Nie wiadomo czy uda się pogodzić terminy Joanny, stąd kontrakt nie został jeszcze podpisany. TVN chce podpisać umowę, ale to z naszej strony nie ma potwierdzenia” – mówi Małgorzata Leitner.

Jak donosi „Fakt”, TVN staje teraz na głowie, jak wyjść z impasu. Stacja jest gotowa tak ułożyć grafik castingów, by Krupa mogła w nich uczestniczyć.

Poprzedni artykułNastępny artykuł