Survivor 22: Redemption Island

Survivor 22 z nowymi zasadami. Premiera w lutym 2011

Logo Survivor 22: Redemption Island

Znamy szczegóły i datę premiery 22 edycji Survivor. Widowisko, zatytułowane Survivor 22: Redemption Island (Survivor 22: Wyspa Odkupienia), urozmaicone zostanie o nową zasadę, wedle której każdy uczestnik otrzyma szansę powrotu do gry.

Logo Survivor 22: Redemption Island
Logo Survivor 22: Redemption Island

„Przez 21 sezonów uczestnicy żyli zgodnie z jedną zasadą: kiedy ktoś zostanie wykluczony na Radzie Plemienia, odpada z gry. Szansa na milion dolarów przepada. Ale to się zmieni. Tym razem, gdy ktoś zostanie wykluczony, nie zostanie odesłany z powrotem do domu. Zamiast tego będzie musiał żyć samotnie na Wyspie Odkupienia. Kolejna wyeliminowana osoba również trafi na Wyspę, a obaj gracze zmierzą się w pojedynku. Ostatnia osoba, która przetrwa, powróci do gry i stanie przed szansą na wygranie miliona dolarów. Ci, którzy wcześniej daną osobę wyeliminowali, mogą nie być szczęśliwi widząc ją ponownie” – brzmi oficjalny opis kolejnej edycji Survivor.

Jak informuje prowadzący Jeff Probst, wszyscy uczestnicy już na początku gry zostaną poinformowani o nowych zasadach. Probst zdradził ponadto, że wraz z producentem programu od dwóch lat starali się wcielić pomysł w życie, ale spotykali się ze sprzeciwem ze strony stacji CBS.

Obecnie bardzo prawdopodobne jest, że Wyspa Odkupienia stanie się integralną częścią kolejnych edycji Survivor.

Póki co brak jest informacji potwierdzających pogłoski o tym, jakoby w 22 edycji widzowie mieli być światkami powrotu dwóch największych łotrów – Russella Hantza i Roba Mariano.

Survivor 22: Redemption Island emitowany będzie od środy, 16 lutego 2011 roku na antenie CBS.

Poprzedni artykułNastępny artykuł