Taniec z Gwiazdami 11

Taniec z Gwiazdami 11: Julia Kamińska i Rafał Maserak zdobyli Kryształową Kulę

Julia Kamińska i Rafał Maserak | Foto: FORUM

Dziś w telewizji TVN zakończyła się 11. edycja Tańca z Gwiazdami. W finale zmierzyli się Julia Kamińska i Rafał Maserak i oraz Katarzyna Glinka i Stefano Terrazino. Walka była wyjątkowo wyrównana. Do ostatniej chwili w głosowaniu SMS-owym różnica pomiędzy parami była minimalna.

Julia Kamińska i Rafał Maserak | fot. FORUM
Julia Kamińska i Rafał Maserak | fot. FORUM

Tylu pochwał telewidzowie i gwiazdy dawno nie słyszały, sypały się dziesiątki, bito głośne brawa, z parkietu płynęła pozytywna energia. Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski trzymali kciuki, kibicowali i zachęcali do głosowania.

Nie zabrakło też specjalnej gwiazdy – w złotej, prostej sukience show otworzyła Edyta Górniak, która wykonała niezwykle wybuchową mieszankę utworów I’m Every Woman oraz Crazy. Piosenkarce towarzyszyła liczna grupa tancerzy z grupy VOLT.

Finałowe pary wykonały aż po trzy tańce: standard, latino oraz freestyle. Po dwóch turach obie pary miały na koncie po 80 punktów od jurorów. Natomiast w liczbie głosów od widzów prowadziła Katarzyna Glinka, która miała ich 57%. Po przerwie dystans zmniejszył się na korzyść Julii Kamińskiej – z 43% na 48%.

Zanim ogłoszono zwycięzców, Anna Mucha i Rafał Maserak – zwycięzcy 10. edycji Tańca z Gwiazdami, zatańczyli walca wiedeńskiego do tematu muzycznego z filmu Noce i dnie.

W końcu przyszła pora na ogłoszenie decyzji telewidzów. Zwycięzcami Tańca z Gwiazdami 11 i zdobywcami Kryształowej Kuli zostali Julia Kamińska i Rafał Maserak. Gwiazda BrzydUli zwyciężyła dwoma procentami głosów.

[Onet.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł