Medium. W poszukiwaniu Mocy

Rinke Rooyens wyprodukuje reality show Medium

Logo TVP

Niebawem w świętokrzyskim powstanie nowy reality show pt. Medium. Widowisko wyprodukuje Rinke Rooyens.

Logo TVP
Logo TVP

Rinke Rooyens i jego program Medium dostaną wsparcie Świętokrzyskiego Funduszu Filmowo-Promocyjnego. Za około milion złotych w regionie powstanie dziesięć odcinków reality show. Projekt TVP oraz Rochstar TV & Film Production o roboczym tytule Medium. W poszukiwaniu Mocy komisja wybrała spośród 15 ofert, złożonych przez producentów i stacje telewizyjne do konkursu organizowanego przez Regionalną Organizację Turystyczną. Pieniądze będą pochodziły ze Świętokrzyskiego Funduszu Filmowo-Promocyjnego, który został utworzony po to, by wspierać programy promujące region.

Reality Show Medium zyskał uznanie, bo – zdaniem komisji – najlepiej wpisuje się w strategię promocyjną regionu oraz wpisuje się „W wizerunek świętokrzyskiego jako miejsca pełnego magii i mocy, bo jego ideą będzie poszukiwanie wśród Polaków osoby o nadprzyrodzonych zdolnościach – tłumaczy Małgorzata Wilk-Grzywna, dyrektorka ROT. „Samo nazwisko – Rinke Rooyens, jest gwarancją jakości” – dodaje.

Zdjęcia do widowiska mają się rozpocząć już w lipcu. Ekipę interesują świętokrzyskie zamki, klasztory i parki krajobrazowe. „Rozmawialiśmy już wstępnie m.in. o Krzyżtoporze, zamku w Chęcinach, Świętym Krzyżu, Rytwianach i Puszczy Jodłowej” – wylicza Wilk-Grzywna. Program ma być emitowany od września na antenie TVP.

[Monika Rosmanowska, Gazeta Wyborcza Kielce]

Poprzedni artykułNastępny artykuł