Taniec z Gwiazdami 11

Beata Tyszkiewicz: „Nie odchodzę z Tańca z Gwiazdami”

Beata Tyszkiewicz i Piotr Galiński | Foto: TVN

W ostatnim czasie tabloidy i media plotkarskie doniosły, że Beata Tyszkiewicz zamierza odejść z Tańca z Gwiazdami. Jurorka zdecydowanie położyła kres tym spekulacjom.

Beata Tyszkiewicz i Piotr Galiński | fot. TVN
Beata Tyszkiewicz i Piotr Galiński | fot. TVN

„Beata Tyszkiewicz ma już dość niezdrowej atmosfery wśród kolegów na planie i zamierza opuścić jury Tańca z Gwiazdami. Po tym jak usłyszała o Galińskiego na wizji: Lubisz jak facet ma coś sztywnego, jurorka powiedziała, że resztę życia zamierza spędzić w milszym towarzystwie” – napisano w „Na żywo”, powołując się na anonimowego informatora.

„To absolutna bzdura!” – komentuje aktorka. „Nigdzie się nie wybieram. Bardzo dobrze nam się współpracuje. Ba! My sobie z dziubków wyjadamy” – śmieje się Tyszkiewicz. „A tak poważnie, to wszyscy jurorzy zżyli się ze sobą, jesteśmy już razem kilka lat i mam nadzieję, że nic się nie zmieni. Nie odchodzę z Tańca z Gwiazdami” – dodaje. „To, że czasami mamy różne zdania i opinie, jest całkowicie naturalne. Jesteśmy jak rodzina i nawet w najlepszej rodzinie zdarzają się waśnie” – mówi Tyszkiewicz.

Poprzedni artykułNastępny artykuł