Taniec z Gwiazdami 10, You Can Dance 5

Natasza Urbańska krytykuje Annę Muchę

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz | Foto: GALA

W rozmowie z „Galą” Natasza Urbańska poruszyła temat udziału w 10. edycji Tańca z Gwiazdami. Mówiło się wtedy, że osoba, która wygra program otrzyma posadę jurora w 5. edycji You Can Dance.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz | fot. GALA
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz | fot. GALA

„Prawda” – powiedziała Urbańska, gdy została zapytana, czy rzeczywiście po finale widowiska wyłączyła telefon i nie wzięła udziału w porannym wydaniu Dzień Dobry TVN oraz odwołała występ w Szymon Majewski Show. „Zrobiliśmy sobie tydzień wolnego, wyjechaliśmy na wieś. Wyłączyłam komórkę. Nie miałam ochoty iść do telewizji i się uśmiechać. Było mi przykro… Mimo że pod skórą od początku czułam, że nie wygram…” – zdradziła.

Urbańska zasugerowała, że „ktoś” inny był faworyzowany i skrytykowała Annę Muchę: „Podobno nie jestem jurorką You Can Dance, bo nie odbierałam telefonów… A ja myślę, że aby oceniać innych, trzeba samemu być mistrzem w jakiejś dziedzinie. Muszę się jeszcze wielu rzeczy nauczyć. Może jak zadzwonią za 20 lat”. „Dla mnie te przegrane są w istocie wygranymi, bo mobilizują do pracy nad sobą. (…) Nie wiem, co by się ze mną dzisiaj działo, gdybym wygrała Jak Oni Śpiewają. Pewnie nagrałabym jakąś kiepską płytę, wokół której zaległaby cisza i czułabym się jeszcze bardziej przegrana” – dodała ponadto.

Z kolei partner Urbańskiej – Janusz Józefowicz, wyjawił, że wygraną Anny Muchy uważa za spisek. Stwierdził, że to właśnie Polsat i TVN nakazały tabloidom publikować negatywne artykuły na temat Nataszy: „Najbardziej napastliwą kampanię mieliśmy podczas realizacji Przebojowej nocy. Stacje konkurencyjne wobec TVP chciały nas zniszczyć za to, że mieliśmy czelność wymyślić coś oryginalnego i odebrać im parę milionów widzów. Pisano więc, że Józefowicz lansuje Urbańską, która jest beztalenciem”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł