Kuchenne rewolucje

Kuchenne koszmary od marca w TVN

Logo programu Kitchen Nightmares

W marcu na antenie TVN zadebiutuje nowy reality show Kuchenne koszmary. Będzie to polska wersja widowiska Kitchen Nightmares (nie mylić z Hell’s Kitchen).

Logo programu Kitchen Nightmares
Logo programu Kitchen Nightmares

W każdym odcinku widowiska będziemy mieli możliwość oglądania zmagań właścicieli z ich podupadającymi restauracjami. Na pomoc przybędzie wykwalifikowany specjalista, który będzie starał się zaradzić problemom, z którymi borykają się właściciele. Specjalista będzie bezlitośnie mówił prawdę w oczy zdenerwowanym, często wykończonym właścicielom czy kierownikom restauracji. Kelnerzy czy kucharze mogą stracić pracę, jeśli specjalista uzna, że ktoś nie wywiązuje się z obowiązków. W ciągu dwóch tygodni ma nastąpić przemiana, a restauracja ma się cieszyć świetnością.

Kuchenne koszmary to program pozwalający zajrzeć za kulisy biznesu gastronomicznego i zrozumieć, jak powinno się prowadzić odnoszącą sukcesy knajpkę. Polska wersja widowiska ma być emitowana od marca na antenie TVN. Prowadzącą będzie restauratorka Magda Gessler, znana m.in. z programów w TVN Style.

Poprzedni artykułNastępny artykuł