Książki

Reality show: zapoznaj się z fragmentami książki autorstwa McLaughlin i Kraus

Książka Reality show autorstwa Emmy McLaughlin i Nicoli Kraus

Od wczoraj w księgarniach na terenie całego kraju dostępna jest nowa książka Emmy McLaughlin i Nicoli Kraus pt. Reality show. Już dziś możecie zapoznać się z fragmentami publikacji, nad którą patronat medialny sprawuje serwis Reality-TV.pl.

Przypomnijmy, że autorki bestsellerowej Niani w Nowym Jorku przenoszą czytelników w świat reality show, gdzie fakty mieszają się z fikcją, a prawdziwy show dzieje się za kulisami. Osiemnastoletnia Jesse – główna bohaterka książki, zostaje wytypowana do obsady programu o życiu nastolatków, kręconego w jej szkole przez modną stację telewizyjną. Wcale nie marzy o byciu gwiazdą, ale pieniądze, które zarobi pozwolą jej pójść do college’u, więc pokusa jest ogromna. Cena, którą przyjdzie jej zapłacić – udawane przyjaźnie, manipulacje producentów i pogoń za coraz większą oglądalnością sprawią, że życie Jesse wywróci się do góry nogami. Reality show to więcej niż lekka opowieść o przyjaźni, miłości i telewizji – to także świat obłudy, gry pozorów i bezlitosnej walki o sławę.

Już teraz możecie zapoznać się z fragmentami książki Reality show. Poniżej, w postaci cyfrowej, prezentujemy wybrane stronice publikacji.

Okładka książki McLaughlin i Kraus pt. Reality show
Okładka książki McLaughlin i Kraus pt. Reality show

Polski tytuł: Reality show
Oryginalny tytuł publikacji: The Real Real
Autorki: Emma McLaughlin, Nicola Kraus
Przekład: Małgorzata Hesko-Kołodzińska

Oprawa: miękka
Wydanie: pierwsze
W sprzedaży od: 25 stycznia 2010
Rok wydania: 2010
Format: 136×205
Ilość stron: 288
Wydawnictwo: Znak
Cena detaliczna: 32,90 zł

Poprzedni artykułNastępny artykuł