You Can Dance 5

Anna Mucha: „Rusin nie jest dla mnie rywalką”

Jurorzy You Can Dance 5 | Foto: EAST NEWS

Anna Mucha – nowa jurorka programu You Can Dance, przyznaje, że zdominowała castingi do nowej edycji show. Aktorka nie ma jednak wyrzutów sumienia z tego powodu, bo wychodzi z założenia, że każdy telewizyjny program musi mieć swoją gwiazdę – czytamy w „Super Expressie”.

Jurorzy You Can Dance 5 | fot. EAST NEWS
Jurorzy You Can Dance 5 | fot. EAST NEWS

„Wiele programów opiera się na jednej gwieździe i nikt nie ma z tym problemu, a już na pewno nie Kuba Wojewódzki. Ale mówiąc serio: ludzie, którzy przychodzą do You Can Dance, to nieoszlifowane diamenty i to oni są kołem napędowym programu. Znam swoje miejsce w szeregu, teraz jest ono w pierwszym rzędzie za stołem” – mówi Mucha w rozmowie z magazynem „Party”.

Aktorka zaprzecza, jakoby miała konflikt z prowadzącą Kingą Rusin. „Sytuacja jest o tyle zabawna, że Kinga jest gospodynią programu i na castingach jest zawsze za kulisami, podczas gdy ja jestem w sali głównej. Ona wita uczestników, wypytuje ich jak było. Pracujemy oddzielnie, ale obiady jemy razem. Możemy najwyżej pokłócić się o pomidorówkę” – mówi Mucha. „Kinga dla mnie nie jest i nigdy nie była rywalką. Raczej inspiracją, ma silną osobowość i to jest godne podziwu” – dodaje.

Poprzedni artykułNastępny artykuł