Taniec z Gwiazdami 10, You Can Dance 5

Mucha dostanie własny program w TVN?

Jurorzy You Can Dance | Foto: KAPIF

Tabloidy i serwisy plotkarskie donoszą, że Anna Mucha – zwyciężczyni 10. edycji Tańca z Gwiazdami i nowa jurorka programu You Can Dance, ma dostać własny show w telewizji TVN. Możliwe, że program miałby być emitowany w lepszym czasie antenowym niż talk-show Kuby Wojewódzkiego.

Jurorzy You Can Dance | fot. KAPIF
Jurorzy You Can Dance | fot. KAPIF

„Producenci stacji rozpoczęli rozmowy z Muchą na temat jej show. Zarówno jedna, jak i druga strona doszły do wniosku, że trzeba kuć żelazo póki gorące” – mówi „Super Expressowi” jeden z pracowników stacji.

„Jeśli show Muchy pojawi się na antenie stacji, aktorka zatriumfuje podwójnie. Nie tylko udowodni, że jest kobietą sukcesu, ale zemści się na swoim byłym kochanku, czyli Kubie Wojewódzkim. To jej program będzie miał bowiem pierwszeństwo w układaniu grafika programów pod względem atrakcyjności czasu emisji. Oznacza to, iż show Kuba Wojewódzki, który oglądało średnio nieco ponad 2 miliony widzów, będzie puszczany w gorszym terminie” – czytamy na łamach tabloidu.

Jeżeli Mucha nie dostanie własnego programu na antenie TVN, bardzo prawdopodobne, że zagrzeje miejsce w Mieście Kobiet w TVN Style. „Mucha ma też spore szanse na pracę w TVN Style. Może swoimi programami ściągnąć młodszego widza. To dla niej i dla kanału byłby strzał w dziesiątkę” – twierdzi informator.

Poprzedni artykułNastępny artykuł