Bar 3: Bez Granic, Bar 4: Złoto dla Zuchwałych, Big Brother 3: Bitwa

„Frytka”: „Mdlałam podczas sesji dla Playboya!”

Agnieszka Frykowska – uczestniczka trzeciej edycji „Big Brothera” i dwóch edycji „Baru”, pojawiła się na okładce polskiej edycji „Playboya” aż dwa razy. Niedawno, podczas imprezy organizowanej przez ów magazyn, „Frytka” miała okazję powspominać swoje rozbierane sesje zdjęciowe.

Po raz pierwszy Frykowska została gwiazdą rozkładówki „Playboya” w roku 2002, zaraz po udziale w reality show „Big Brother”. W roku 2007, niedługo po wykonaniu operacji plastycznej nosa, ponownie zagościła na okładce magazynu. „To było ogromne wyzwanie” – wspomina „Frytka” w rozmowie z WP.pl. „Rozbierz się – to nie jest takie proste. 20 osób pracujących nad projektem. Ty jesteś częścią tego projektu i traktują cię jak modelkę. A to jest krępujące, bo masz swoje kompleksy i musisz się otworzyć. Nie żałuję tego, naprawdę. Niezapomniane wrażenia. Piękna sesja, którą mam do dziś” – dodaje.

„Za drugim razem miałam taką sytuację, że miałam 38 stopni gorączki. A miałam już podpisaną umowę i nie mogłam już zawieść tych ludzi. Był taki moment, żebym zemdlała. Mdlałam, ale szłam do przodu. Tam było 100% natury i zmaganie się ze swoją słabością. Photoshop na pewno też, chociaż czasem krzywdzi nas. (…) Ten zakazany owoc smakuje najlepiej. To jest prestiż. Kwintesencja erotyzmu” – stwierdza.

Poprzedni artykułNastępny artykuł