Mam Talent! 2

„Mam Talent! 2”: rozmowa z Marcinem Wyrostkiem

W minioną sobotę Marcin Wyrostek z Jeleniej Góry został zwycięzcą drugiej edycji programu „Mam Talanet!”. Jak się czuje jako zwycięzca i na co zamierza przeznaczyć główną wygraną?

Akordeonista w brawurowym stylu zwyciężył drugą edycję reality show i zdobył 300 tysięcy złotych. Jak się jednak okazuje, to nie pieniądze są teraz dla niego najważniejsze. „Planujemy z żoną mieć dzieci” – zdradza Marcin w rozmowie z „Super Expressem”. „Chcemy też kupić mieszkanie, bo cały czas wynajmujemy” – dodaje. Obecnie Marcin myśli nad planami wydania solowej płyty. Chciałby, aby okazała się sukcesem.

Jak mówi, grać uczył się od 4. roku życia i przez ponad 20 lat ćwiczył po kilka godzin dziennie. Przed występem w programie grał całymi dniami. „Czasami nawet do trzeciej nad ranem. Na szczęście mam wyrozumiałych sąsiadów” – śmieje się.

Wyrostek wyraźnie zaznaczył, że wygranych pieniędzy nie ma zamiaru przehulać. „Absolutnie nie spodziewałem się zwycięstwa. Na pewno kupię sobie nowy akordeon. Taki profesjonalny. Ceny zaczynają się od 50-60 tysięcy!” – zapowiada. „Chciałbym też dokształcać się muzycznie. Spłacam jeszcze kredyt za studia, które skończyłem. Na pewno nie uderzy mi woda sodowa do głowy” – zapewnia artysta.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł