Bar 3: Bez Granic, Bar 4: Złoto dla Zuchwałych, Big Brother 3: Bitwa

Agnieszka Frykowska w nowej sztuce i w grach na komórki

Tabloid „Fakt” donosi, że Agnieszka Frykowska zostanie bohaterką gier na telefony komórkowe. Gwiazda „Big Brothera” podobno podpisała już dwuletnią umowę.

Teraz każdy będzie mógł się wcielić w postać „Frytki” i rozwijać na komórce jej karierę albo jako fan spróbować dostać się do jej tajemniczego wirtualnego pokoju – czytamy na łamach „Faktu”. Pierwsza gra z udziałem Frykowskiej ma się podobno pojawić już pod koniec wakacji. „Agnieszka Frykowska to dobrze rozpoznawalny na polskim rynku medialnym brand” – mówi Tomasz Witt, Prezes Zarządu AllToys International.

„Mamy w planach przygotowanie kilku ciekawych pozycji na telefony komórkowe oraz na iPhone, jak np. gra, w której wcielamy się w fana Agnieszki i próbujemy dostać się do jej pokoju w hotelu lub też rozwój i budowa kariery Agnieszki jako gra strategiczna” – dodaje. „Cieszę się z faktu, iż mój wizerunek będzie trafiał do użytkowników telefonów komórkowych. Jestem bardzo zadowolona, że zaistnieję nawet na najmniejszych ekranach świata i sama bardzo chętnie wcielę się w rolę mojego fana i pogram w różne gierki” – mówi z kolei Agnieszka Frykowska.

Ponadto, „Frytka” obecnie przygotowuje się do swojej nowej roli. Niedawno zagrała panią Dobrójską w „Ślubach panieńskich” Fredry. Teraz zapowiada zupełną zmianę wizerunku i przygotowuje się do roli pokrętnej Alice w sztuce „Closer”, na podstawie której powstał znany film z Natalie Portman, Julią Roberts i Clivem Owenem. Jest to opowieść o trudnym związku dwóch par, w którym pożądanie miesza się z kłamstwem i zdradą. Najtrudniejszą sceną dla Frykowskiej będzie ta, w której tańczy półnaga na rurze. „To będzie hardcore” – przyznaje Agnieszka.

Poprzedni artykułNastępny artykuł