Fabryka Gwiazd

„Fabryka Gwiazd”: Marcin Szymański wyeliminowany

Marcin Szymański – fryzjer-skandalista, został wyeliminowany z „Fabryki Gwiazd”.

Marcin został wskazany do odejścia tydzień temu, wraz z Julitą Woś – znaną z udziału w drugiej edycji reality show „Bar”. Dziś ujawniono wyniki głosowania SMS-owego widzów. Publiczność okazała się bezlitosna i zadecydowała o wyeliminowaniu Szymańskiego.

Przypomnijmy, że wokół którego zrobiło się głośno, gdy wyszło na jaw, że kilka lat temu występował w gejowskich filmach pornograficznych. Pomimo ujawnienia niekorzystnych faktów z życia, Szymański liczy na rozwój kariery muzycznej.

„Mam świadomość, że ludzie o tym mówią. Dla mnie to bardzo ważna sprawa, bo po pięciu latach zrzuciłem z siebie ogromny ciężar. Cieszę się z tego, że potwierdziłem wszystkie plotki, że się ujawniłem. Zgłosiłem się do tego programu, żeby jak najwięcej się nauczyć, mam braki głosowe i akademia jest dla mnie ogromną szansą, żeby je nadrobić” – „Nie chcę, żeby ktoś pomyślał o tym, że chcę być gwiazdą, bo lubię śpiewać, ale mam przed sobą naprawdę dużo pracy. W przyszłości zależy mi na tym, żeby połączyć ze sobą mój zawód fryzjerski z estradą. To dwie moje wielki pasje i nie zamierzam z żadnej z nich rezygnować” – dodał Marcin.

Szymański ma na swoim koncie występy w takich programach jak „Szansa na sukces”, „Droga do gwiazd” oraz „Tak to leciało”. Jego muzycznymi idolami są George Michael i Mieczysław Szczęśniak.

Poprzedni artykułNastępny artykuł