Big Brother 5

Monika Olszanowska dobrowolnie opuściła Dom!

Po tym, jak w nocy z czwartku na piątek Józef Warchoł – uczestnik „Big Brother 5”, rozpętał burzę w Domu Wielkiego Brata i został siłą usunięty z reality show, jedna z uczestniczek programu, 30-letnia Monika Olszanowska, zdecydowała się w trybie natychmiastowym opuścić widowisko.

Przypomnijmy, że w piątek rano Józef Warchoł został sprowokowany i zaatakował Janusza Strączka, a następnie ruszył w pościg za Darkiem Kiślukiem. Była to jedna z najbardziej drastycznych scen w historii reality show „Big Brother” na świecie. Niemal wszyscy uczestnicy widowiska zostali wyprowadzeni przez ochronę, podczas gdy Józef zaczął demolować Dom Wielkiego Brata. W jednej z sypialni znajdowała się Monika Olszanowska, która nie mogąc wydostać się z Domu, czekała na pomoc ochroniarzy.

Szokujące zachowanie Warchoła w końcu spotkało się z reakcją producentów. Po długotrwałej opieszałości, w końcu zdecydowano się podjąć odpowiednie kroki. Józef siłą został usunięty z programu. Po tych wydarzeniach, Monika Olszanowska zdecydowała się opuścić widowisko na własne życzenie.

W związku z wydarzeniami w Domu Wielkiego Brata, środowe nominacje zostały anulowane. Dalsze informacje zostaną ujawnione podczas niedzielnego programu „Big Brother: Ring” o godzinie 21:30.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł